ОБРАТ! Списъкът на Милан за нов треньор

ОБРАТ! Списъкът на Милан за нов треньор

Хулен Лопетеги отпадна, пише "Гадзета дело Спорт"

Остър завой направи ръководството на Милан по отношение на назначението на нов треньор. Вече е ясно, че времето на Стефано Пиоли е изтекло, като специалистът ще довърши настоящия сезон, след което ще бъде освободен.

Според "Гадзета дело Спорт", на "Сан Сиро" са се отказали окончателно от вараианта с Хулен Лопетеги. Испанецът бе считан за фаворит, а това доведе до протест от привържениците на "росонерите". 

В крайна сметка бившият наставник на Севиля, Реал и Уулвс ще се размине с италианския гранд, а в Милано вече обсъждат имената на редица други специалисти. Сред тях са тези на Роберто де Дзерби от Брайтън, Паоло Фонсека, който в момента е начело на Лил, а преди години работи в Рома, Юлиан Нагелсман, който вече преподписа с националния тим на Германия, Кристоф Галтие, бивш треньор на Лил и ПСЖ, Доменико Тедеско и Марсело Гаярдо.

Марк ван Бомел също влиза в радара на Милан. Бившият играч на тима сега работи начело на Роял Антверп.

Сари е отхвърлил изгодна оферта от клуб в Саудитска Арабия

Това призна самият специалист

Реал без Мбапе за първия мач на Световното клубно?

Килиан Мбапе пропусна последната тренировка на Реал Мадрид преди първия мач на „белите“ от Световното клубно първенство в САЩ

Челси и Милан с контрола на 10-ти август в Лондон

Италианският Милан и английският Челси потвърдиха, че ще се срещнат на "Стамфорд Бридж" в Лондон в контрола, която ще се проведе на 10 август

Тотнъм ще чака август, за да продаде Хюн-Мин Сон

Много е вероятно Тотнъм да продаде Хюн-Мин Сон в Саудитска Арабия през това лято

АПОЕЛ Беер Шева обяви ново попълнение преди Левски

Съперникът на Левски в първия предварителен кръг на Лига Европа Апоел Беер Шева обяви днес първото си лятно попълнение

Гьозтепе събира отново Станимир Стоилов и Сонко Сундберг?

Турският Гьозтепе (Измир) има активно трансферно лято, като целта този път е тимът да има нормална група за целия сезон

Официално: Пипо Индзаги ще води Палермо

Италианската легенда подписа дългосрочен договор

Заглавията на Острова: Ювентус “изкушава” Гьокереш

Барселона все по-близо до Нико Уилямс

Официално: Брайтън се подсили с италиански национал

"Чайките" обявиха Диего Копола