Обрат: Унион обяви новия треньор, не е Раул

Обрат: Унион обяви новия треньор, не е Раул

Хърватин ще вади клуба от кризата

Хърватинът Ненад Биелица бе назначен за старши треньор на Унион Берлин, съобщиха от клуба от Бундеслигата.

Бившият наставник на Динамо Загреб заменя Урс Фишер, който бе уволнен този месец заради серия от девет поредни загуби в шампионата.

В събота авторитетното германско издание Кикер съобщи, че Унион ще назначи на треньорския пост легендата на Реал Мадрид Раул, но до подобна сделка не се стигна.

За последно 52-годишният Биелица работи като старши треньор в турския Транбзонспор. Преди това е водил още отборите на Аустрия Виена, Специя, Лех Познан и Осиек.

Той няма опит в Бундеслигата като треньор, но в периода от 2001 до 2004 година игра за тима на Кайзерслаутерн, който по това време бе в германския елит.

Барселона си свърши работата с Албасете и е напред за Купата на Краля (ВИДЕО)

Каталунците се справиха с екзекуора на Реал Мадрид

Арсенал удари Челси в края и е на финал за Карабао Къп (ВИДЕО)

Кай Хаверц отново вкара на бившия си отбор и “артилеристите” отиват на “Уембли”

Милан прегази Болоня с класика и остава близо до върха (ВИДЕО)

Милан показа, че не се е отказал от битката за върха в Серия А, след като надви с категоричното 3:0 Болоня

Таре обясни какво се е случило с трансфера на Матета

Спортният директор на Милан Игли Таре обясни гледната точка на клуба относно пропадналия трансфер на нападателя на Кристъл Палас Жан-Филип Матета

Асоциацията на професионалните футболисти в Англия с историческа инициатива

Асоциацията на професионалните футболисти в Англия (PFA) въвежда протокол, целящ да предпази състезателите от хронична травматична енцефалопатия (ХТЕ)

Лапорта: Играчите на Реал симулират по навик

Президентът на Барселона Жоан Лапорта отправи остри думи към големия съперник Реал Мадрид