Обвиниха играч на ЦСКА (Москва) в изнасилване

Обвиниха играч на ЦСКА (Москва) в изнасилване

Столичните органи на следствения комитет на Руската федерация правят доследствена проверка по жалба на московчанка, че е изнасилена от футболист на ЦСКА

Столичните органи на следствения комитет на Руската федерация правят доследствена проверка по жалба на московчанка, че е изнасилена от футболист на ЦСКА.

"На 3 декември в следствения отдел на Никулински район московчанка е подала жалба, че е изнасилена от футболист на ЦСКА. Според информацията момичето е родено през 1988 година", пише в комюнике на следствения комитет, в което не се съобщава името на заподозрения футболист. В комюникето се съобщава, че в момента по дадената жалба се провежда доследствена проверка и съдебно-медицинска експертиза. Според руските информационни агенции заподозреният е един от чуждестранните футболисти на ЦСКА.


Източник от правоохранителните органи, съобщи на агенция Интерфакс, че става въпрос за известния чилийски легионер на ЦСКА (Москва) Марк Гонсалес. Но агенция "Интерфакс" не разполага с официално потвърждение на тази информация е подчертано в съобщението. На въпрос на "Интерфакс" за този случай, говорителят на ЦСКА Сергей Аксьонов каза, че "е изненадан" от тази информация и съобщи, че няма да прави никакви коментари за момента.

Конте: Попитах Де Бройне някои неща за играта на Ман Сити

Наставникът на Наполи призна делото си преди мача довечера

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи в последните си годишни отчети, въпреки че пропусна мачове от Шампионската лига и преживя най-лошия сезон в историята си във Висшата лига.

Луис Енрике: С качеството на нашите футболисти няма изненади

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике изказа високо мнение за футболистите си, които започнаха защитата на титлата си в Шампионската лига с категорична победа с 4:0 над Аталанта в сряда вечер.

Арне Слот: За победа над отбор като Атлетико, трябва да го направите със собственото му оръжие

Мениджърът Арне Слот похвали манталитета на своя Ливърпул, след като гол на Върджил ван Дайк в добавеното време осигури победата с 3:2 над Атлетико Мадрид в първия кръг на Шампионската лига стадион "Анфийлд".

Кристиан Киву: Имаме отбор с характер и желание да се възстанови от негативния период

Два гола на Маркюс Тюрам донесоха успешен старт на Интер в Шампионската лига и победа с 2:0 като гост на Аякс в Нидерландия, а старши треньорът Кристиан Киву остана доволен от видяното.

Шампионски старт на ПСЖ в Шампионска лига (ВИДЕО)

Носителят на трофея прегази Аталанта пред погледа на Неймар

Байерн се възползва от грешките на Челси за победа (ВИДЕО)

“Баварците” продължават победния си ход през сезона

Шоу без победител в Прага (ВИДЕО)

Дебютантът Бодьо взе точка от Славия

Пафос оцеля с 10 души при гостуването на Олимпиакос (ВИДЕО)

Дебютантът в ШЛ с първа точка за кампанията си