ОФИЦИАЛНО: Хулен Лопетеги е новият селекционер на Катар

ОФИЦИАЛНО: Хулен Лопетеги е новият селекционер на Катар
Източник: БГНЕС

За последно работи в Уест Хем

Хулен Лопетеги е новият селекционер на Катар, обявиха от местната федерация. Той заменя на поста друг испанец - Луис Гарсия, който се задържа на поста само пет мача. 

Договорът на Лопетеги е до юни 2027 година. Неговата цел е да класира Катар на Мондиал 2026 година. 

Хулен Лопетеги е водил Реал Мадрид, Порто, Райо Валекано, Севиля, Уест Хем и Уулвърхемптън. Водил е и националния отбор на Испания. 

Манчестър Юнайтед се разбра с Едерсон

Манчестър Юнайтед е постигнал споразумение с бразилския халф на Аталанта Едерсон, съобщава Фабрицио Романо

Каспер Шмайхел официално приключи с футбола

Каспер Шмайхел обяви отказването си от професионалния футбол на 39-годишна възраст

Спалети настоява да вземе Салах в Ювентус

Мениджърът на Ювентус Лучано Спалети иска клубът да привлече Мохамед Салах, твърди италианското издание La Repubblica

Реал Мадрид генерира 1,2 милиона евро приходи

Реал Мадрид е на път да постави абсолютен финансов рекорд в света на спорта, като първоначалните прогнози сочат, че приходите на клуба ще надхвърлят внушителните 1.2 милиарда евро

Андерсън предпочита Сити пред Юнайтед

Халфът на Нотингам Елиът Андерсън предпочита да премине в Манчестър Сити, а не в градския съперник Манчестър Юнайтед

Световен шампион от 2006 година поема Фиорентина

Наставникът на Сасуоло Фабио Гросо ще напусне настоящия си клуб, за да поеме Фиорентина, съобщават Фабрицио Романо и Николо Скира