Официално: Едисон Йорданов остава във Вестерло

Официално: Едисон Йорданов остава във Вестерло

Десният защитник продължи договора си с клуба

Десният защитник Едисон Йорданов продължи с два сезона договора си с белгийския Вестерло, съобщиха от клуба.

30-годишният Йорданов, който има пет мача за националния отбор на България, се обвърза с отбора до юни 2025 година.

Роденият в германския  град Рощок бранител записа  28 срещи с 1  гол и 1 асистенция за Вестерло през последната кампания, която беше негова втора поредна за тима.

Преди това той игра още две години в Белгия за Виртон и за Юнион Сен Жилоа.

Българин №10 с мач в Серия А! (ВИДЕО)

Росен Божинов с дебют, Пиза не се даде на Таланта

Погба остава без треньор след загуба на Монако (ВИДЕО)

Лориен ликува в Княжеството

Карик посочи цел №1 пред Юнайтед

Сити фаворит в дербито на Манчестър

Екип: Франция вече гледа към Зидан

Но всяко нещо с времето си, обяви президентът на федерацията

Гуардиола: Ако не печелиш, ще бъдеш уволнен

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола заяви, че е изцяло концентриран върху своя отбор, тъй като не е сигурен какво да очаква от Манчестър Юнайтед, воден от новия му наставник Майкъл Карик в дербито на Висшата лига в събота.

Кариг не усещал допълнително напрежение преди дербито на Манчестър

Новият треньор на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик настоява, че не усеща допълнително напрежение преди градското дерби със Сити през уикенда, предаде ДПА.