ОФИЦИАЛНО: Пол Погба разтрогна договора си с Ювентус

ОФИЦИАЛНО: Пол Погба разтрогна договора си с Ювентус

Клубът обяви информацията

Пол Погба и Ювентус постигнаха споразумение за разтрогване на договора на футболиста, съобщиха официално от клуба.

Раздялата по взаимно съгласие влиза в сила със задна дата - от 30 ноември.

Френският полузащитник се замеси в допинг скандал, като бе наказан за 4 години, но санкцията му бе намалена значително.

Пол Погба ще може да започне тренировки с друг отбор от януари 2025 година, а от март да се завърне на терена.

Конте: Победата над Милан е важна крачка към Шампионската лига

Треньорът на Наполи - Антонио Конте, говори след победата с 1:0 на неговия отбор в гостуването на Милан от 31-ия кръг на Серия А.

Бивш селекционер на България скочи на Реал Мадрид

Бившият селекционер на България - Лотар Матеус смята, че в последно време Реал Мадрид губи част от престижа си и причината е в самия клуб.

Алегри: Надпреварата за скудетото не е за нас

Треньорът на Милан - Масимилиано Алегри остана разочарован след поражението на тима му от Наполи. "Росонерите" отстъпиха с 0:1 в мач от 31-вия кръг на Серия А.

Спалети: Все още не разбирам напълно с какво си имам работа

Треньорът на Ювентус Лучано Спалети коментира победата на тима му над Дженоа.

Шоу на "Бернабеу": Реал срещу Байерн в Шампионската лига

Спортинг посреща Арсенал в четвъртфиналите

Наполи смълча Милан в битката за второто място в Серия А (ВИДЕО)

Златна резерва донесе победата на “партенопеите”