Официално: Валенсия откупи Дзадза от Ювентус

Официално: Валенсия откупи Дзадза от Ювентус

Наемът беше за 2 млн. евро, а италианският шампион ще вземе още 16 от сделката

Валенсия обяви привличането за постоянно на нападателя Симоне Дзадза, който досега беше собственост на Ювентус, с договор до 2021 година.

„Прилепите” привлякоха Дзадза под наем с опция за закупуване и са доволни от него, след като той опъна мрежата на Реал Мадрид, а вчера вкара и два гола на Гранада за успеха с 3:1 на „Лос Карменес”.

Ювентус получи 2 млн. евро за отдаването под наем, а след 1 юли ще получи още 16 млн., които ще превърнат Дзадза в играч на Валенсия за постоянно.

Левандовски засили слуховете, че си тръгва от националния отбор

Капитанът на Полша Роберт Левандовски загатна за евентуално прекратяване на кариерата си в националния отбор след неуспеха на страната да се класира за Световното първенство през 2026 г., което вероятно бележи края на една ера за най-добрия голмайстор в историята на тима

Нова оставка в италианския футбол, този път от Буфон

Бившият вратар се отказа от поста ръководител на делегацията на националния отбор

Арне Слот коментира предстоящите мачове на Ливърпул

„Надявам се и очаквам да бъдем отборът, който бяхме срещу Галатасарай“

Селекционерът на Норвегия коментира възстановяването на Йодегор

„Уверен съм в него“, заяви Столе Солбакен

Треньорът на Дортмунд уверен, че Шлотербек ще преподпише

Миналата седмица бранителят категорично отрече слуховете, че е близо до нов договор с Борусия

Шефът на футбола в Италия хвърли оставка

След провала на националния отбор в световните квалификации