Олич ще изиграе последния си мач за Хърватия срещу Израел

Олич ще изиграе последния си мач за Хърватия срещу Израел

„Каквото и да кажа за него, няма да бъде достатъчно”, каза Анте Чачич

Ивица Олич ще изиграе последния си мач за националния отбор на Хърватия в приятелския двубой срещу Израел. Това съобщи селекционерът Анте Чачич.

 

Припомняме, че на 3-и март 36-годишният Олич обяви, че се оттегля от националния отбор. Срещата на „шахматистите” срещу израелците ще се проведе на 23-и март на стадиона в град Осиек.

 

Олич има 104 мача и 20 гола с националния екип.

 

„Каквото и да кажа за него, няма да бъде достатъчно. Олич даде много на националния отбор и не заслужава да се оттегли просто със съобщение в медиите. Говорих с президента на футболния ни съюз Давор Шукер и той се съгласи Ивица да играе 20-30 минути срещу Израел. Сигурен съм, че феновете ще го изпратят подобаващо”, каза Чачич. 

НА ЖИВО: Франция - Парагвай (СЪСТАВИ)

Следете 1/8-финалния мач от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Франк Кеси иска трансфер в Ювентус

Капитанът на Кот д'Ивоар Франк Кесие продължава да се самопредлага на Ювентус, надявайки се на втори етап в Серия "А" след този с фланелката на Милан, съобщава Фабрицио Романо

Защитник на Португалия с висока оценка за Испания

“Това е най-трудният съперник, когото може да срещнем в турнира”

Тотнъм продължава с амбициозните трансферни цели

Тотнъм продължава със селекцията и има още амбициозни планове, въпреки че вече дадоха над 150 милиона евро

Аке напусна Сити и подписа с Фенербахче

Защитникът Нейтън Аке се присъедини към турския футболен клуб Фенербахче след шест успешни години в Манчестър Сити, съобщават англичаните

Агентите на Чалоба договарят трансфер в Серия А

Агентите на английския национал Трево Чалоба са пристигнали в Италия за преговори с проявяващите интерес към футболист - Интер и Комо, като „нерадзурите“ имат предимство в конкуренцията за привличането на 26-годишния защитник от Челси