Паратичи е все по-близо до Милан

Паратичи е все по-близо до Милан

Търсенето на нов спортен директор в Милан е на път да приключи

Според италианските медии в клуба окончателно са се спрели на бившия ръководител на Ювентус Фабио Паратичи и споразумението между двете страни е много близо.

Информациите гласят, че изпълнителният директор Джорджо Фурлани е излетял за Лондон, където ще проведе решаваща среща с Паратичи за финални преговори. Възможно е именно по време на нея да се стигне до окончателна договорка. Това развитие идва на фона на слуховете през последните дни, че потенциалният нов шеф на “росонерите” е провел и среща с агента на наставника на Марсилия Роберто Де Дзерби. Именно новият спортен директор ще избере кой ще води Милан през следващата кампания, като италианският специалист е сред най-спряганите варианти.

52-годишният Паратичи за последно беше ръководител на Тотнъм преди да получи 30-месечно наказание през януари 2023-та във връзка с разследването срещу Ювентус за финансови манипулации. Въпросната санкция ще изтече в края на този сезон и така 9-кратният шампион на Италия като директор на “Старата госпожа” ще бъде свободен да встъпи в длъжност в Милан през лятото.

 

Кирил Десподов поднови тренировки

Българският национал направи днес първа тренировка на терен след почти месец

Четирима напускат Волфсбург в края на сезона

Бившият германски национал Кевин Беренс ще напусне тима на Волфсбург в края на сезона, съобщиха от клуба от Бундеслигата.

Ние сме просто група приятели, но можем да отстраним Тотнъм, смятат от Бодьо/Глимт

Вижте какво още заяви спортният директор Хавард Сакариасен

Халф на Арсенал се закани на ПСЖ

Микел Мерино е убеден, че отборът му ще спечели реванша

Гръцкият собственик на Нотингам Форест се оттегли

Заради конфликт на интереси с Олимпиакос и Шампионската лига

Капитанът на Тотнъм не тренира преди полуфинала в Лига Европа

Хюн-мин Сон пропусна заниманието преди мача с Будьо/Глимт

Ман Юнайтед вдига Диало и Де Лихт за Атлетик Билбао

Полузащитникът Амад Диало и централният бранител Матайс де Лихт тренираха пълноценно ден преди първия полуфинален мач с Атлетик Билбао от Лига Европа, обявиха от Манчестър Юнайтед.

Шаби Алонсо  води двама от Байер в Реал М

Шаби Алонсо желае да привлече двама футболисти на Байер Леверкузен и един от Реал Сосиедад в Реал Мадрид, ако поеме 15-кратния европейски клубен шампион през лятото.

Ман Сити не се отказва от вратаря на Порто

Английският футболен клуб Манчестър Сити проявява сериозен интерес към вратаря Диого Коща от португалския Порто, съобщава Sky Sports.