Пестелива Англия мина през Малта (ВИДЕО)

Пестелива Англия мина през Малта (ВИДЕО)

Хари Кейн с гол №62 за "Трите лъва"

Англия не си даде много зор на "Уембли" при 2:0 над Малта в европейска квалификация за Евро 2024. 

Защитникът на гостите Енрико Пепе си вкара автогол в осмата минута, след като Фил Фоудън стреля, а топката се отби в тялото на съперниковия футболист.

Дежурен гол заби и капитанът на "Трите лъва" Хари Кейн. Таранът на Байерн фиксира крайния резултат в 75-та, благодарение на асистенция от крилото на Арсенал Букайо Сака. Това бе негов 62-и гол в 88 срещи с екипа на островитяните.

Финалистът от Евро 2020 вече спечели своята група, натрупвайки 19 точки преди последния си мач. Втори са Италия и Украйна с по 13 преди директния сблъсък в понеделник. Малта е последен и без точки.

Репортаж

Изненада: Челси взима бившия капитан на Ливърпул

Челси работи по привличането на полузащитника Джордан Хендерсън от Брентфорд, твърдят медиите на Острова

Влахович е най-скъп сред свободните агенти

До края на летния трансферен прозорец в големите европейски първенства остава малко повече от месец, а на пазара все още има редица сериозни имена без договори

Борусия Дортмунд изпревари Милан за гръцки талант

От Борусия (Дортмунд) са постигнали споразумение с Генк за привличането на атакуващия халф Константинос Карецас, съобщават редица източници

Малдини и Леонардо хвърлиха оставки 17 дни след назначаването си

Новият курс в Италианската футболна федерация (FIGC) приключи, преди дори да е започнал реално

Университатя предупреди феновете на Левски: Билетите ви ще бъдат анулирани

Университатя Крайова излезе с официално съобщение към привържениците на Левски преди реванша между двата отбора от втория квалификационен кръг на Шампионската лига

Тиаго Мота е фаворит за селекционер на Италия

Преговорите с 43-годишния специалист вече са в ход