Почетино държи на подкрепа от шефовете в Челси

Почетино държи на подкрепа от шефовете в Челси

Той се надява, че Тод Боели и другите ще го подкрепят

Мениджърът на Челси Маурисио Почетино призна, че американският шеф на клуба Тод Боели е разочарован от началото на сезона във Висшата лига, но ги е помолил да "подкрепят плана му".

След поражението с 0:1 от Астън Вила на „Стамфорд Бридж“, Почетино има само една победа в първите шест мача от сезона, като този мач беше третият пореден мач в лигата, в който „сините“ изобщо не отбелязаха.

„Разбира се, че собствениците са разочаровани, но в същото време трябва да подкрепят плана. Имаме отбора, който имаме, трябва да повишим самочувствието и да подкрепим играчите да дадат най-доброто от себе си. Представянето е добро, може би не много силно, но имаме нужда от голове. Надявам се в сряда да бъдем по-точни“, каза Почетино преди мача с Брайтън от Карабао Къп.

Усман Дембеле спечели наградата “The Best”

Айтана Бонмати грабна приза при дамите

Луис Енрике спечели наградата “The Best” за 2025 година

Испанският специалист бе определен за най-добър треньор

Ювентус вече си набеляза цел за лятото

Австрийски национал от РБ Лайпциг е в радара на “бианконерите”

Манчестър Юнайтед си хареса звездата на Борнемут

Ганайското крило се разписа срещу “червените дяволи” вчера

21 години затвор за врязалия се в парада на Ливърпул

Шофьорът, който рани 134 души по време на шампионския парад на Ливърпул, получи присъда от 21 години и шест месеца.

Манчестър Юнайтед иска американец от Милан

Манчестър Юнайтед е бил посъветван да проучи възможността за трансфер на американския национал от Милан Кристиан Пулишич, твърди изданието Goal.com.

Аякс представи бивш защитник на Арсенал

Аякс представи бившия защитник на Арсенал Такехиро Томиясу. Договорът на 27-годишния японски национал е до края на сезона.

Гуардиола прави промени

Мениджърът Пеп Гуардиола обеща промени в състава на Манчестър Сити за гостуването на Брентфорд от четвъртфиналите за Купата на лигата в сряда.

Донарума е вратар №1 в света

Вратарят на Манчестър Сити и националния отбор на Италия Джанлуиджи Донарума бе отличен от ФИФА като най-добър страж в света за 2025 година.