Погба отива в Монако

Погба отива в Монако

Бившият полузащитник на Ювентус и на Манчестър Юнайтед Пол Погба може да продължи кариерата си във френския Монако, съобщава днес Footmercato.com.

Според информация на медията, Погба е бил предложен на клуба от Княжеството от мениджъри, а отговорът е бил положителен. Монегаските активно търсят подсилване на полузащитата поради предстоящи трансформации на състава и Погба с опита си може да им бъде от полза, смятат на стадион "Луи II". Той беше свързван активно с Марсилия, но в момента разговорите с този клуб са в застой.

Погба – световен шампион от 2018-а година с Франция, беше дисквалифициран заради нарушаване на антидопинговите правила за четири години, но след това при обжалване и представяне на нови доказателства санкцията беше съкратена на 18 месеца. От 10-и март 2025-а година халфът вече е свободен от санкция, след като периодът му изтече и вече се намира в търсене на нов отбор.

32-годишният халф има 91 мача и 11 гола за френския национален отбор, както и пълен актив от двубои за всички френски формации от 15-годишните нататък.

Ливърпул отряза Барселона за Луис Диас

Колумбийският национал е цел на испанските шампиони

Потвърдено: Реал Мадрид уреди аржентински вундеркинд

Франко Мастантуоно ще струва около $45 млн. на испанския гранд

Официално: Торино назначи бивш треньор на Лацио

Марко Барони ще води „биковете“ в Серия А

Манчестър Юнайтед иска Емилиано Мартинес от Астън Вила

„Червените дяволи“ търсят нов вратар това лято

Спектакъл: Испания на финал след зрелище с 9 гола срещу Франция (ВИДЕО)

Паметен полуфинал и иберийски сблъсък за титлата

Роберто Мартинес иска „Златна топка“ за Витиня

Селекционерът на националния отбор на Португалия с любопитен коментар

Решено: Джейдън Санчо напуска Манчестър Юнайтед

Астън Вила и Галатасарай се интересуват от английското крило

Италия остана без нападател за световните квалификации

Мойс Кен отпадна от състава заради контузия

Челси иска Кудус от Уест Хем

24-годишният ганаец има клауза за откупуване в размер на 100 млн. евро