ПСЖ иска Обамеянг

ПСЖ иска Обамеянг

Нападателят има договор с Дортмунд до 2020 година

Катарската телевизия beIn Sports извести, че са започнали преговори с голмайстора на Борусия Дортмунд Пиер-Емерик Обамеянг.

 

Към 27-годишния габонски национал имат интерес Милан, Манчестър Сити и Китай, но Обамеянг е твърдо решил да остане в Лига 1.

 

През изминалия сезон той е вкарал 31 гола за Дортмунд и за него ще се искат 75 милиона евро. Габонският национал има договор до лятото на 2020 година с "черно-жълтите". 

 

Пиер-Емерик има опит по френските терени с отборите на Дижон, Лил, Монако и Сент Етиен.

 

 

Давид надви Голиат! Саутхемптън повали Арсенал за ФА Къп

Второ поредна загуба за “артилеристите” и “сбогом” на втори потенциален трофей

Борусия Дортмунд удари Щутгарт болезнено в края (ВИДЕО)

Два гола в добавеното време донесоха победата на “жълто-черните”

Фиорентина излъга Верона като гост (ВИДЕО)

Фиорентина победи с 1:0 като гост Верона в мач от 31-ия кръг в първенството на Италия. Гол на Николо Фаджоли в 82-ата минута осигури минималния успех в полза на "виолетовите".

Челси писа седмица на Порт Вейл и е 1/2-финалист за ФА Къп (ВИДЕО)

“Сините” не оставиха никакви надежда на третодивизионния отбор

Арне Слот критикува Ливърпул

Арне Слот призна, че воденият от него Ливърпул не е показал необходимия дух при загубата с 0:4 при гостуването на Манчестър Сити на четвъртфиталите в турнира за купата на Футболната асоциация в Англия.

Прогноза: Гол/гол на Интер - Рома

"Нарадзурите" бранят преднината на върха