Радост на „Бернабеу”: Икер Касияс поднови тренировки

Радост на „Бернабеу”: Икер Касияс поднови тренировки

Стражът на Реал (Мадрид) в все по-близо до пълното си възстановяване

Стражът на Реал (Мадрид) Икер Касияс е с една крачка по-близо до пълното си възстановяване. Вратарят вече поднови тренировки с топка.

Припомняме, че опитният страж  получи фрактура в лявата си ръка по време на двубоя с Валенсия за Купата на Краля.

„Капитанът на Реал (Мадрид) Икер Касияс започна тренировки с топка. Той проведе първото си занимание на тренировачната ни база в четвъртък.

Там той проведе няколко бегови упражнения, след което направи и игра с топка. Последва и рехабилитация заедно с нашия кондиционен треньор Карлос Лалин", съобщава официалният сайт на „кралете".

От началото на сезона Касияс е изиграл 19 шампионатни двубоя, в които той е опазил мрежата си суха цели осем пъти.

Юнайтед са категорични, че ще продадат Санчо

Манчестър Юнайтед взе окончателно решение за бъдещето на Джейдън Санчо на фона на настоящия му престои под наем в Астън Вила, информира вестник The ​​Sun

Барселона иска да задържи Рашфорд, но Юнайтед продължава да отказва отстъпки

28-годишният Маркъс Рашфорд се възползва максимално от шансовете, които му предоставя треньорът Ханзи Флик в Барселона

Контузията на Десподов се оказа по-сериозна от очакваното

Мускулната контузия, която измъчва капитана на българския национален отбор Кирил Десподов, ще се окаже по-сериозна, отколкото се смяташе първоначално

Футболист на Ювентус също се оплака от расизъм в Шампионската лига

Двубоят между Бенфика и Реал Мадрид не е бил единственият със сигнали за проява на расизъм във вторник вечер

Де Бройне е все по-близо до завръщане в игра

Белгийският полузащитник Кевин Де Бройне се завръща скоро в Италия, като се очаква да пристигне в Неапол в неделя, което съвпада с пътуването на съотборниците му до Бергамо за мача срещу Аталанта от следващия кръг на Серия А, съобщава местният вестник Corriere dello Sport

Луис Енрике искал да напусне стадиона при 0:2

След обрата на Пари Сен Жермен срещу Монако (3:2), треньорът на парижани Луис Енрике призна, че при 0:2 в първите минути е имал желание да си тръгне от стадиона в компанията на съпругата и децата си, пише вестник "Льо Паризиен".