Раниери: Ще продължа в Интер и догодина

Раниери: Ще продължа в Интер и догодина

Старши треньорът на италианския Интер Милано Клаудио Раниери смята, че ще продължи работата си независимо от лошите резултати на отбора

Старши треньорът на италианския Интер Милано Клаудио Раниери смята, че ще продължи работата си независимо от лошите резултати на отбора.

„Аз тренирам Интер и ще продължа да го тренирам и през следващата година, каза Клаудио Раниери. Не виждам защо моето бъдеще трябва да зависи от мача с Марсилия в Шампионската лига“.

Осминафиналната среща-реванш от Шампионската лига Интер - Олимпик Марсилия е утре, а в първата среща френският отбор победи с 1:0.

Мениджърът на Арсенал прие философски загубата от Манчестър Юнайтед

Микел Артета няма проблем с бившия капитан на Арсенал Патрик Виейра, който постави под въпрос психическата сила на отбора, след като надеждите на "артилеристите" за титлата във Висшата лига претърпяха огромен удар от Манчестър Юнайтед. 

Майкъл Кариг на гребена на успехиете

Мечтаният старт на Майкъл Карик като временен мениджър на Манчестър Юнайтед продължи, след като тимът му измъкна победата с 3:2 с гол в последните минути срещу лидера в английската Висша лига по футбол – Арсенал.

Шаби Алонсо е дал „зелена светлина“ на Ливърпул

Внеделя стана ясно, че ръководството на английския шампион Ливърпул е направило първи стъпки към евентуалното назначаване на Шаби Алонсо за нов мениджър на клуба.

Рома този път си вкара дузпата и не загуби от Милан (ВИДЕО)

Двата тима завършиха 1:1 на “Олимпико”

Фейенорд се завърна към победите в Ередивизи (ВИДЕО)

Отборът бе навлязъл в мини криза преди днешния успех

Поредна тежка контузия в Наполи

“Партенопеите” същевременно подсилиха атаката си