Разкритие: Рафа Леао се разбра с Милан за нов договор

Разкритие: Рафа Леао се разбра с Милан за нов договор

Португалският национал пристигна при отбора часове преди мача с Интер

Нападателят на Милан Рафаел Леao ще подпише нов договор с италианския тим, твърди журналистът Даниеле Лонго.

Официалното съобщение за удължаването на контракта с португалеца ще бъде направено в следващите дни.

Настоящото споразумение на 23-годишния Леао с "росонерите" е до лятото на 2024 година.

Нападателят има 44 мача за Милан във всички турнири този сезон, в които има 13 гола и 13 асистенции.

Вчера Леао тренира индивидуално преди днешния първи мач от полуфиналите в Шампионската лига срещу Интер.

Той получи контузия на бедрото в 11-ата минута при победата на Милан над Лацио с 2:0 в събота в мач от Серия А.

Днес той не пристигна сутринта със своите съотборници в хотела, а остана на базата на тима, за да премине допълнителни изследвания.

В крайна сметка Леао вече е със съотборниците си, но въпреки това повечето информации гласят, че той най-вероятно няма да е сред титулярите на „росонерите“ довечера.

Бетис взе гол аванс срещу Фиорентина в Испания (ВИДЕО)

Бетис победи Фиорентина с 2:1 в първия мач между двата тима от полуфиналите в Лигата на конференциите

Закъсалият Тотнъм капарира място на финала в ЛЕ (ВИДЕО)

"Шпорите" надвиха хита Бодьо Глимт

Челси прегази Юргорден с четири гола и вече мисли за финала в ЛК (ВИДЕО)

Челси постигна категорична победа с 4:1 при гостуването на Юргорден в Стокхолм в първия полуфинален мач от Лигата на конференциитe

Юнайтед громи в Билбао за финал в Лига Европа (ВИДЕО)

Спорен червен картон вбеси "Сан Мамес"

Брентфорд шокира Нотингам като гост и ги остави извън зона "Шампионска лига"(ВИДЕО)

Брентфорд победи Нотингам Форест с 2:0 като гост в мач от 34-ия кръг на Висшата лига

Гуардиола с коментар за Роди и Холанд

Нападателят се подобрява, но остава аут засега

Кметът на Лондон кара Челси да строи нов стадион

Кметът на Лондон Садик Хан отправи покана към ръководството на Челси да започне преговори за нов стадион

Вдигат двойно заплатата на Груев

Халфът с клауза в договора при промоция за Висшата лига

Аморим: Дори да спечелим Лига Европа, няма да си спасим сезона

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим призна, че първият му сезон на „Олд Трафорд“ е провал — дори и отборът да спечели Лига Европа