Реал отказал 160 млн. долара от ПСЖ за Кристиано Роналдо

Реал отказал 160 млн. долара от ПСЖ за Кристиано Роналдо

Мегаофертата била отправена в последния ден от летния трансферен прозорец, пишат в Бразилия

Пари Сен Жермен е отправил огромна оферта от 160 млн. долара за Кристиано Роналдо в последния ден от летния трансферен прозорец, съобщава бразилското издание „Globo Esporte”.

Според информацията, френският шампион е атакувал 10-кратния първенец на Европа с предложение от 160 млн. долара на 31 август, но Реал Мадрид на мига е отхвърлил офертата.

Водещите световни медии обаче не смятат, че ПСЖ ще се откаже от идеята да привлече Роналдо. В Париж считат португалската суперзвезда за идеален наследник на Златан Ибрахимович, който най-вероятно играе последния си сезон за тима.
Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон

Ван Дайк: Салах и Робъртсън не могат да се заменят

Капитанът на Ливърпул Вирджил ван Дайк говори за невероятния принос на Мохамед Салах и Андрю Робъртсън за отбора

Гуардиола с ултиматум към Сити

Испанецът хвали свой колега

В Испания все още треперят за Ямал

В Испания продължават да се притесняват относно младата си звезда Ламин Ямал, който се възстановява от контузия в лявото си бедро и вероятно няма да бъде готов за началото на Мондиал 2026, пише The Athertic

Де Дзерби: Искам трите точки на "Стамфорд Бридж"

Мениджърът на Тотнъм Роберто Де Дзерби говори преди утрешното гостуване на своя отбор на "Стамфорд Бридж" срещу Челси