Ренато Санчес спечели приза "Най-добър млад играч на Европа"

Ренато Санчес спечели приза "Най-добър млад играч на Европа"

Европейският шампион изпревари Маркъс Рашфорд и съотборника си в Байерн Кингсли Коман

Полузащитникът на Байерн Мюнхен и португалския национален отбор Ренато Санчес спечели приза за "Най-добър млад играч в Европа" за 2016 година. 19-годишният халф ще получи наградата си тази вечер на церемония в Монте Карло, а новината бе съобщена от италианския вестник "Тутоспорт".

Санчес, който през юли триумфира като европейски шампион с Португалия, изпревари нападателя на Манчестър Юнайтед Маркъс Рашфорд и съотборника си в Байерн Кингсли Коман.

Наградата "Голдън Бой" се връчва на играчи до 21 години, като се определя чрез гласуване на журналисти от водещи спортни издания.

През миналата година наградата бе спечелена от нападателя на Манчестър Юнайтед Антони Марсиал.

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"