Решено! Челси взима още един вратар

Решено! Челси взима още един вратар

Този път това ще бъде млад белгиец

Младият белгийски вратар Майк Пендерс е попаднал в полезрението на Челси и е много вероятно до затварянето на трансферния прозорец да премине в тима от “Стамфорд Бридж”, твърди журнаялистът Саша Таволиери.

18-годишният страж е собственост на Генк и вчера дебютира за мъжкия тим при нулевото равенство срещу Стандард (Лиеж). В родината си той е сравняван с Тибо Куртоа, който също тръгна за големия футбол от Генк.

Белгийският клуб няма да може да откаже евентуална изгодна оферта от Челси, но ще настоява Пендерс да остане в тима под наем, за да продължи да трупа игрови минути.

Любопитното е, че Челси вече си осигури подписа на вратаря на Виляреал Филип Йоргенсен, но въпреки това иска да се сдобие с още един перспективен футболист на същия пост.

Ас на Ливърпул ще бъде възстановен за мача с Тотнъм

Новините около състоянието на Джо Гомес също са добри

Борнемут вече търси заместници на голямата си звезда

Антоан Семеньо се очаква да направи изходящ трансфер през януари

Араухо вече има планирана дата за завръщане

Капитанът на Барселона изглежда, че е преодолял вътрешните си психологични проблеми

Конте: Подхождаме еднакво към победите и загубите

Треньорът на Наполи говори преди Суперкупата на Италия

Милан е отправил оферта за нападател на Уест Хам

Никлас Фюлкруг е целта пред “росонерите”

Тотнъм се прицели в Тер Стеген?

“Шпорите” започват търсенето на нов вратар

Нападател на Челси аут и за Нюкасъл

Естевао е с травма

Треньорът на Барселона хвали вратар

Марк-Андре тер Щеген беше похвален от старши треньора Ханзи Флик за представянето си при завръщането си на вратата на Барселона след седем месеца отсъствие, но в същото време не може да очаква повече игрово време, пише агенция ДПА.

Защитник на Интер аут за до три месеца

Защитникът на футболния Интер Дензел Дъмфрис ще отсъства от терена между два и три месеца, след като му беше направена операция на левия глезен, съобщи „Скай Спортс Италия“.