Рома отложи новия договор на Дибала

Рома отложи новия договор на Дибала

Вижте причината

Звездата на Рома Пауло Дибала, продължава да доказва, че е един от най-важните играчи в състава на „вълците“, но бъдещето му в клуба е неясно. Причината е, че до края на договора му остават по-малко от 18 месеца.

30-годишният аржентински нападател беше главно действащо лице в сблъсъка от Серия А с Торино в понеделник, отбелязвайки хеттрик, за да изведе отбора на Даниеле Де Роси до ключова победа в битката за класиране в Шампионската лига.

Дибала имаше възможност да напусне Рома през януарския трансферен прозорец, като два клуба от Саудитска Арабия бяха готови да активират освобождаващата му клауза от 12 милиона евро, но той информира клуба, че иска да остане в италианската столица.

"На този етап Рома отлага преговорите за нов договор с Дибала, докато не бъде назначен нов спортен директор в клуба, но самият играч е отворен за разговори и готов да се обвърже с нов контракт с „вълците“, пише Gazzetta dello Sport.  Този сезон Дибала има 12 гола и 6 асистенции в 25 мача във всички турнири.

СКАНДАЛ: Нападнаха с юмруци играч на Левски след мача в Крайова

Сериозно напрежение е имало след края на мача между Университатя Крайова и Левски, завършил 2:2 в реванша от втория квалификационен кръг на Шампионската лига, твърди румънското издание Fanatik

В Румъния смятат, че УЕФА ще накаже Левски

УЕФА може да разгледа ситуацията около присъствието на фенове на Левски на реванша срещу Университатя Крайова, завършил 2:2 на стадион „Йон Облеменко“, пише Digi Sport

Михайло Мудрик го закъса още повече, замразиха му активите

Украинецът не е играл от доста време след положителна допинг проба

16 години по-късно Левски отново е в основна фаза на европейски турнир

Левски ще играе в основна фаза на европейски клубен турнир за първи път от 16 години

Манчини поиска прошка от феновете за напускането си преди няколко години

Той призна, че Италия е любовта на живота му

ЛЕВСКИ ГО НАПРАВИ! "Сините" са в групи на УЕФА (ВИДЕО)

Университатя на колене след 2:2 в Крайова