Ромарио: С цялото ми уважение към Меси и Роналдо, но сега Неймар е най-добрият в света

Ромарио: С цялото ми уважение към Меси и Роналдо, но сега Неймар е най-добрият в света

Португалецът бил най-слабият измежду тримата

Бившият нападател на Бразилия Ромарио изрази мнение, че нападателят на Барселона и „Селесао” Неймар вече е станал най-добрият играч в света. 
 
„Неймар в момента е голямата звезда на Бразилия и най-добрият футболист в света, с цялото ми уважение към Меси и Роналдо. Последният, между другото, е много по-слаб от двамата. Дошло е времето, когато Неймар може да се нарече най-добрият футболист в света заради играта му в Барселона и националния отбор на Бразилия.”
 
„Той е пълен с увереност и може да ни изведе до световната титла в Русия. Отборът на Бразилия най-после има онова лице, което всички ние сме свикнали да виждаме. Тези промени бяха направени от Тите. Ето защо ние първи се класирахме за Световното”, заяви Ромарио пред ESPN Бразилия.