Роналдо на един гол от рекорд в Шампионската лига

Роналдо на един гол от рекорд в Шампионската лига

Нападателят на Реал (Мадрид) може да стане футболистът с най-много голове в груповата фаза

Шведският нападател Златан Ибрахимович е оставен да почива от старши треньора на Пари Сен Жермен Лоран Блан за последния мач срещу Бенфика и португалският нападател на Реал Мадрид Кристиано Роналдо остава единственият кандидат за рекорд по отбелязани голове в груповата фаза на Шампионската лига. 

В момента Златан Ибрахимович и Кристиано Роналдо са отбелязали по осем гола в груповата фаза на Шампионскта лига и това е изравнен рекорд заедно с Рууд ван Нистелрой (2004-2005 година), Филипо Индзаги и Ернан Креспо (и двамата през 2002-2003). 

Ако Кристиано Роналдо вкара само един гол в последния мач в груповата фаза срещу Копенхаген, той ще бъде едноличен голмайстор рекордьор в груповата фаза на Шампионската лига. 

Класиране на голмайсторите в Шампионската лига:

8 гола: Кристиано Роналдо (Реал Мадрид)
8 гола: Златан Ибрахимович (Пари Сен Жермен) 
6 гола: Лионел Меси (Барселона), Серхио Агуеро (Манчестър Сити).

Манчестър Юнайтед удари аутсайдера Уулвърхемптън (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед постигна убедителна победа с 4:1 при визитата си на последния в класирането Уулвърхемптън на „Молиню“.

Впечатляващ Милан обърна Топино от 0:2 като гост (ВИДЕО)

Милан постигна впечатляващ обрат и спечели с 3:2 срещу Торино като гост.

Норвегия обяви контроли с Нидерландия и Швейцария преди Световното

Норвегия ще играе приятелски мачове с Нидерландия и Швейцария през март по време на подготовката си за Световното първенство в Северна Америка.

Мануел Нойер ще играе срещу Спортинг

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Венсан Компани говори пред медиите преди утрешното домакинство на Спортинг (Лисабон) в Шампионската лига

Брюж уволни треньора си преди домакинството на Арсенал

Клуб Брюж уволни треньора Ники Хайен два дни преди да бъде домакин на Арсенал в Шампионската лига и го замени с бившия си мениджър хърватина Иван Леко.

Контузените в Барса се оправят

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик заяви, че отборът му е близо до преодоляване на проблемите с контузии, които повлияха на резултатите им през последните месеци.

Жребият е хвърлен: Вижте двойките за ФА КЪП

Жребият за третия кръг на най-стария футболен турнир в света – ФА Къп – бе изтеглен и донесе на феновете няколко интригуващи сблъсъка.

Пьотровски с първи гол след трансфера от Лудогорец (ВИДЕО)

Полският национал Якуб Пьотровски отбеляза първото си попадение с екипа на Удинезе, след като бе привлечен от Лудогорец. Това се случи при домакинското поражение с 1:2 срещу Дженоа в мач от 14-ия кръг на Серия А.

Треньорът на ПСВ хвали Диего Симеоне

Диего Симеоне беше похвален от треньора на ПСВ Айндховен Петер Бош, докато Атлетико Мадрид засилва стремежа си към автоматично класиране за елиминационните фази на Шампионската лига.