Шампионската лига започва с Милан - Ливърпул

Шампионската лига започва с Милан - Ливърпул

Мачът е на 17 септември от 22,00 часа

Мачът между Милан и Ливърпул е акцентът в първия ден от новата шампионатна фаза на Шампионската лига. Битката между двата клуба с общо 13 трофея във витрините им е на 17 септември от 22:00 часа на “Джузепе Меаца”. Жребият за основния етап от турнира беше теглен в четвъртък, а днес станаха ясни и разпределението на срещите по дни и часове.

Носителят на трофея Реал Мадрид стартира в същия ден (17 септември) с домакинство на Щутгарт.

Също в първия кръг ни предстои битка между първенците на Англия и Италия - Манчестър Сити срещу Интер, което е повторение на финала от 2023 година. Този двубой е на 18 септември от 22:00 часа на “Етихад”.

Ювентус - ПСВ Айндховен, Байерн (Мюнхен) - Динамо (Загреб), Монако - Барселона и Аталанта - Арсенал са сред другите интересни дуели в началото. Срещи ще има и в четвъртък, а не само във вторник и сряда, както беше досега.

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд

Лука Модрич претърпя операция

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич претърпя успешна операция след фрактура на лявата си скула, съобщи Хърватската футболна федерация, седмици преди 40-годишният халф на Милан да участва в петото си Световно първенство.

Манчестър Юнайтед си гарантира участието в Шампионска лига (ВИДЕО)

“Червените дяволи” победиха Брентфорд в слаб мач на Игор Тиаго

Словакия остана без селекционер

Калцона напусна заради несъгласие с новия договор

Прогноза: Гол/гол в Париж

ПСЖ приема Байерн във финал преди финала