Шави беснее срещу съдията

Вижте какво казва треньорът на Барселона

Наставникът на Барселона Шави Ернандес не успя да сдържи нервите си след отпадането на тима му на четвъртфиналите в Шампионската лига. Каталунците загубиха с 1:4 от Пари Сен Жермен у дома, а наставникът беше изгонен през второто полувреме от румънския рефер Ищван Ковач.

"Когато на терена бяхме 11 срещу 11, мачът беше един, но след като останахме с 10 човека, всичко стана много по-трудно за нас. Жалко е, че участието ни в турнира приключи заради едно съдийско решение.

Казах на съдията, че е много слаб, че не разбира играта и че като цяло се представи катастрофално. Не обичам да говоря за съдиите, но неговите решения промениха хода на мача", Чави.

Барселона изпрати Шави с победа над Севиля (ВИДЕО)

Левандовски и Фермин Лопес донесоха успеха за каталунците

Верона удържа 2:2 срещу шампиона Интер (ВИДЕО)

"Нерадзурите" завършиха шампионския си сезон с 94 точки

Аталанта игра феърплей и остави Рома извън ШЛ

Бергамаските надвиха Торино с 3:0 и завършиха четвърти в Серия А

Калафиори следва Тиаго Мота в Ювентус

Защитникът е много близо до трансфер при "старата госпожа"

Влахович обеща: Ювентус ще се подобри

Сърбинът смята, че торинци скоро ще вземат това, което заслужават

Лийдс и Илия Груев в сълзи - Саутхемптън спечели промоцията за Висшата лига (ВИДЕО)

"Светците" надвиха "лисиците" с 1:0 на финалния мач на Уембли

Амрабат: Искам да остана в Юнайтед