Симеоне похвали новите в Атлетико М

Симеоне похвали новите в Атлетико М

Вижте мнението на специалиста

Пристигането на английския полузащитник Конър Галахър и аржентинския нападател Хулиан Алварес даде нова енергия на Атлетико Мадрид, каза старши треньорът на тима Диего Симеоне.

Галахър, който се присъедини от отбора на Челси, вкара първия си гол в Ла Лига при домакинската победа с 3:0 над Валенсия снощи.

"Той дойде с много ентусиазъм, а ние имахме нужда от такъв играч в халфовата линия. Той ни прави по-добри, не спира да дава всичко от себе си във всяка игрова ситуация, в която участва", каза Симеоне на пресконференция.

Друго ново попълнение Алварес, отбеляза в 93-ата минута, което също е негов първи гол в испанския първенство, след като премина в тима от Манчестър Сити.

"Всички имахме нужда от него да вкара гол, да бъде по-спокоен, да бъде доволен. Надявам се, че това попадение ще бъде първото от много. Днес той се появи, както винаги в най-малко очаквания момент в края на мача, и за щастие отбеляза", добави мениджърът.

Треньорът на Атлетико коментира също, че неговият отбор, който включва още нови попълнения като Робин Льо Норман и Александър Сорлот, се справя много добре и това му позволява да играе на нивото, което той иска на вижда.

Нов проблем за Артета в Арсенал

Субименди влиза в лазарета на "артилеристите"

Поредна ключова фигура с контузия в Арсенал

Мартин Субименди ще липсва за “артилеристите”

Енцо Фернандес намигна на Реал Мадрид

Халфът на Челси Енцо Фернандес подхрани спекулациите около бъдещето си за пореден път

Испанският лагер успокои Барселона за Ямал

Кралската испанска футболна федерация (RFEF) е уверила испанския шампион Барселона, че Ламин Ямал няма да бъде претоварван по време на ангажиментите си с националния тим през март

Лукаку с официална позиция, обясни конфликта с Наполи

Нападателят на Наполи Ромелу Лукаку, който е в конфликт с клуба си, наруши мълчанието си след полемиките от последните дни

Наполи изгуби капитана си за още един месец

Капитанът на Наполи - Джовани Ди Лоренцо, е изправен пред възможността да отсъства от терените още около месец, след като травмата му се е оказала по-сериозна от първоначалните очаквания