Слух: Салах е преподписал с Ливърпул

Слух: Салах е преподписал с Ливърпул

Мохамед Салах вече е подновил договора си с Ливърпул или поне да е постигнал договорка с клуба за него

Мохамед Салах вече е подновил договора си с Ливърпул или поне да е постигнал договорка с клуба за него. Това се разбира от криптиран пост на анализаторът на beIN Sports, бивш футболист и приятел на Салах – Хайтам Фарук.

Той публикува пост в профила в социалната мрежа Х, в който има над 1,5 милиона последователи снимка с Мохамед Салах, който бе придружен със следния текст: „Поздравления за подновяването на договора ти за заплатата и продължителността, която искаше. Египетският крал управлява своите собствени решения“.

Публикацията на Хайтам Фарук стана истински хит сред привържениците на Ливърпул, които са сигурни в оставането на Салах на „Анфийлд“ и отвъд този сезон. 

Настоящият договор на Мохамед Салах с Ливърпул изтича в края на сезона, а ако не бъде подновен до края на календарната 2024 година, то Фараона ще може да води преговори с чуждестранни клубове за предварително споразумение за свободен трансфер през лятото.

Стоичков става акционер във румънски гранд

Българинът влиза във Фарул (Констанца) заедно с Георге Попеску

Падна още една треньорска глава във Висшата лига

След само осем месеца начело - Томас Франк бе уволнен от ръководството на Тотнъм.

Десподов пропуска реванша за Купата срещу Панатинайкос

Българският национал Кирил Десподов ще пропусне днешната среща-реванш от турнира за Купата на Гърция между ПАОК и Панатинайкос, както и още една, след като се оказа, че травмата не му позволява да вземе участие, съобщи newsit.gr.

Комо е на 1/2-финал за Купата на Италия, изхвърли Наполи след драма с дузпи (ВИДЕО)

Шампионът на Италия е аут от турнира

Юнайтед едва оцеля в Лондон срещу Уест Хем, но все пак се добра до точка (ВИДЕО)

Двата тима завъртяха реми 1:1

Нюкасъл шокира Тотнъм като гост и задълочи кризата в редиците на лондончани (ВИДЕО)

"Свраките" спечелиха с 2:1