Станимир Стоилов: Гордея се с играчите, феновете, треньорите и служителите на Гьозтепе

Станимир Стоилов: Гордея се с играчите, феновете, треньорите и служителите на Гьозтепе

"Победата показа колко високо ниво и потенциал имаме"

Треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов говори след гръмкия успех с 2:1 над Трабзонспор.

Той сподели, че мачът срещу звездната селекция на Шенол Гюнеш е показал колко високо ниво и потенциал има Гьозтепе.

"Страхотна победа за нашия отбор. Успяхме да победим много силен отбор с много добър треньор. Нашата енергия и позиция на терена бяха на абсолютно много високо ниво. Играта ни отрази динамичния футбол, който искаме да практикуваме, нашите фенове също бяха с нас. Те ни дадоха голяма подкрепа и заслужиха този успех", започна Стоилов.

"Моите футболисти не чувстваха, че са с човек по-малко на терена. Напротив, все едно бяхме с дванадесет души на терена. Нашите фенове бяха като допълнителен играч на терена със силата, която ни дадоха. Искам специално да им благодаря. Гордея се с моите играчи, нашите фенове, треньори и служители, които допринесоха за тази победа. Постигнахме я заедно. Когато сме заедно, никой не може да ни спре. Сега трябва да продължим да работим със същата мотивация и да показваме футбола, който искаме на терена. С тази победа футболистите ни видяха колко високи са нивото и потенциалът ни. Ще продължим да работим по същия начин", допълни Станимир Стоилов.

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.

 Рашфорд иска в Барселона

Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркъс Рашфорд се надява да се присъедини към Барселона.

Палмейрас и Порто не излъчиха победител в Ню Джърси (ВИДЕО)

Второ нулево реми в Група “А” на Мондиала