Тео Ернандес между Атлетико М и Ал Хилал

Тео Ернандес между Атлетико М и Ал Хилал

Италианският Милан продължава с опитите да продаде френския национал Тео Ернандес, чийто договор изтича през следващото лято.

Клубът вече получи оферта от саудитския Ал Хилал на стойност 34 милиона евро, но 27-годишният защитник засега няма желание да продължи кариерата си в местното първенство.

Атлетико Мадрид също поддържа интереса си към Ернандес, но е готов да плати само 15 милиона евро, твърди испанският вестник "Ас".

Възможно е все пак ръководството на Атлетико да повиши офертата си, като за тази цел трябва да продаде някои от настоящите футболисти в състава.

Предвид планираните трансфери на Кристиан Ромеро и Алекс Баена, клубът не може да си позволи да похарчи колкото миналото лято без преди това да попълни бюджета си.

Стоичков става акционер във румънски гранд

Българинът влиза във Фарул (Констанца) заедно с Георге Попеску

Падна още една треньорска глава във Висшата лига

След само осем месеца начело - Томас Франк бе уволнен от ръководството на Тотнъм.

Десподов пропуска реванша за Купата срещу Панатинайкос

Българският национал Кирил Десподов ще пропусне днешната среща-реванш от турнира за Купата на Гърция между ПАОК и Панатинайкос, както и още една, след като се оказа, че травмата не му позволява да вземе участие, съобщи newsit.gr.

Комо е на 1/2-финал за Купата на Италия, изхвърли Наполи след драма с дузпи (ВИДЕО)

Шампионът на Италия е аут от турнира

Юнайтед едва оцеля в Лондон срещу Уест Хем, но все пак се добра до точка (ВИДЕО)

Двата тима завъртяха реми 1:1

Нюкасъл шокира Тотнъм като гост и задълочи кризата в редиците на лондончани (ВИДЕО)

"Свраките" спечелиха с 2:1