Тиаго Мота пропуска първия мач с Барселона

Тиаго Мота пропуска първия мач с Барселона

Халфът има контузия в слабините

Полузащитникът Тиаго Мота ще пропусне първия четвъртфинален мач на Пари Сен Жермен срещу Барселона в Шампионската лига.

Италианецът е получил контузия в слабините и ще бъде извън игра около две седмици.

"Надявам се той да играе във втория мач, защото сега има проблем в слабините", заяви старши треньорът на парижани Карло Анчелоти. Същевременно Лукас Моура е под въпрос. ПСЖ играе у дома срещу Барселона в първи четвъртфинален мач от Шампионската лига във вторник.

"Намираме се във важен момент от сезона. Първо трябва да мислим за мача ни от Лига 1", каза още Анчелоти. По-късно днес столичани играят с Монпелие в среща от френския шампионат. Пари Сен Жермен е лидер в първенството на Франция.
НА ЖИВО: Манчестър Сити - Ливърпул (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“

 Льов пред сензационно завръщане във футбола

Изненадваща новина разтърси футболния свят, след като стана ясно, че бившият селекционер на Германия Йоахим Льов е на път да направи неочаквано завръщане