Тони Кроос няма намерение да играе в отбор от Бундеслигата

Тони Кроос няма намерение да играе в отбор от Бундеслигата

"Този отбор, който контролира центъра на терена, той ще бъде краен победител", каза той аза полуфинала на европейското

Халфът на германския национален отбор Тони Кроос няма намерение да се завръща в Първа Бундеслига след края на Eвропейското първенство. Футболистът на Реал Мадрид изключи възможността да играе под ръководството на италианеца Карло Анчелоти в бившия си клуб Байерн (Мюнхен).

 

"Няма да се върна в Бундеслигата", коментира опитният халф пред Sport Bild.

 

През лятото на 2014 година Кроос премина от Байерн в Реал, който тогава беше воден от Анчелоти.

 

Спекулациите свързват германския национал с трансфер и в английския Манчестър Сити, където мениджър стана Хосеп Гуардиола. "Във футболна всичко е възможно", каза още Кроос.

 

Той се подготвя за полуфиналите на Евро 2016, където съперник на четирикратните световни шампиони е домакинът Франция. "Този отбор, който контролира центъра на терена, той ще бъде краен победител в този двубой", завърши 26-годишният халф.