Тоти отговори на критиките за посещението му в Русия

Тоти отговори на критиките за посещението му в Русия

Легендата на Рома Франческо Тоти отговори на критиките за предстоящото му посещение в Русия и отказа да приеме "Златен тапир" за противоречивия инцидент

Тоти говори пред информационната агенция "Ansa" в отговор на критиките.

„Работното ми пътуване до Москва предизвика безкрайни противоречия, но аз не съм нито политик, нито дипломат.

Аз съм човек на спорта, който популяризира тези ценности по целия свят. Винаги съм го правил: първо като играч, а сега в тази нова роля. От години ходя във всяка страна, която ме кани да говоря за спорта, и няма проблем да отида в Киев, за да направя същото", каза Тоти.

„Като казах това, ако бях получил молба от властите да не участвам в московското събитие, нямаше да се поколебая нито за момент да направя крачка назад", добави той.

„Намирам всичко друго за лицемерие и спекулации от онези, които искат да получат видимост, като използват моето име.“

Италианското телевизионно шоу Striscia La Notizia от десетилетия раздава "трофея" "Златен тапир", като Тоти получи много през годините, но този път той отказа да приема "приза". Докато водещият Валерио Стафели вървеше до него и му задаваше въпроси, Тоти не каза нито дума, нито прие "Златния тапир". 

Десподов: Чувството е 50:50, трябваше да бием Лудогорец

Българинът направи много силен мач за ПАОК

Луческу: Можехме и да победим Лудогорец, мисля че загубихме две точки от този мач

Треньорът на ПАОК изглежда не се израдва на ремито

Дел Пиеро: В Ювентус не е за всеки, сложно е

Легендата на торинци знае какъв пробле мимат настоящите играчи на тима

ОБЗОР: АЕК оглави Лигата на конференциите, Райо Валекано в топ 4

След ранните мачове

Лил изненадващо загуби в Швейцария в Лига Европа, Брага шокира Ница като гост (ОБЗОР)(ВИДЕО)

Вижте какво се случи в ранните мачове от турнира

Проблем за Севиля! Комисия за насилието иска да затвори стадиона им за един месец

Това би било шок за тима

Дълговете на Манчестър Юнайтед преминаха границата от 1 милиард долара

Отчетите на клуба показват от къде са те

Мароко взе решение за контузения си ас Ашраф Хакими

Той се възстановява от контузия, но попадна в състава на родината си за КАН

Зимбабве ще бъде без двама от основните си играчи на турнира за Купата на африканските нации

Маршал Мунеци и Джордан Земура не бяха включени в състава