Тотнъм продължава да настоява за Киеза

Тотнъм продължава да настоява за Киеза

Крилото на Ювентус почти сигурно ще напусне Торино това лято

Тотнъм проявява интерес към крилото на Ювентус Федерико Киеза. Не е тайна, че торинци са готови да се разделят с този играч и то за сравнително малка сума от около 25 милиона евро, което е привлякло вниманието на "шпорите", разкрива "CaughtOffside".

Лондончани дори вече са се свързали с италианския национал и са му отправили конкретна оферта на стойност 6 милиона евро на сезон. Тя обаче не се е понравила на играча, който има същото предложение и от страна на Ювентус.

Договорът на Киеза с торинци изтича през 2025 година и от клуба му предложиха да преподпише именно срещу 6 милиона евро на сезон. Той обаче иска заплата в размер на 8 милиона евро. Това разминаване между двете страни е една от причините да бъде пуснат на пазара, за да не си тръгне без пари догодина. 26-годишният играч е поискал същата сума и от Тотнъм, но на този етап и "шпорите" не са склонни да му предложат подобен договор.

Интерес към Киеза имаше и Рома и Наполи, но напоследък и той охладня, тъй като и тези два клуба не могат да си позволят исканата от футболиста заплата. Италианецът бе желан и от клубове от Саудитска Арабия, но пък той тредпочита да остане в Европа.

Така е все по-вероятно Киеза да остане в Ювентус и дори да предопдише за още година или две. В клуба също биха били доволни на този вариант, който изглежда най-вероятен към днешна дата.

Карабах показа на Лудогорец как се прави и унизи Ференцварош насред Унгария (ВИДЕО)

Азерите спечелиха първия мач с 3:1

Исак проговори след многото спекулации около своето бъдеще

Той не е готов да играе отново за Нюкасъл

Салах влезе в историята, бе избран за Играч на годината в Англия за трети път

Египтянинът с фантастично постижение

Морган Роджърс бе избран за Най-добър млад играч в Англия за миналия сезон

Той бе награден тази вечер

В Дортмунд си отдъхнаха: Контузията в коляното на Ян Коуто не е тежка

Имаше опасения за сериозна травма

Официално: Уулвс привлече най-бързия футболист в Серия А

Става въпрос за Даксън Чачоа от Верона

Байерн може да привлече футболисти под наем до края на лятото

Споредд Ули Хьонес клубът не трябва да купува повече играчи

Гарначо вече е потвърдил своето преминаване в Челси

Двата клуба обаче все още не са се разбрали за него

Милан без Рафаел Леао за старта в Серия А

Португалското крило е с разтежение на десния прасец