Треньорът на Чехия: Португалия бяха по-добри

Треньорът на Чехия: Португалия бяха по-добри

Вижте какво каза Иван Хашек

Селекционерът на националния отбор на Чехия по футбол Иван Хашек призна, че тимът на Португалия "беше по-добър и заслужаваше победата", след като съперникът направи обрат в последната минута за 2:1.

"Липсваха ни сили в атака. Беше малко по-добре през второто полувреме, но не достатъчно", обясни треньорът.

"Португалия бяха по-добри и заслужаваха да спечелят. Нямам никакви упреци към играчите ни, от някаква гледна точка имахме малшанс да загубим точката в края", добави той.

По отношение на защитника Робин Хранац, който си отбеляза автогол, Хашек каза, че той е "имал малшанс". "Теренът беше много мокър, това се случва. От друга страна, ние не бяхме достатъчно ефикасни", коментира чехът.

"Неистина е жалко да получим гол в последната минута. Видяхте качеството им, но мисля, че ги притеснихме", каза още Хашек.

Запитан за Кристиано Роналдо, Хашек заяви, че "той е показал качествата си и умението да създава положения". "Невероятно е да е толкова опасен на неговата възраст. Свалям му шапка, той е един от най-добрите за всички времена", завърши Иван Хашек. 

Почетино ще преподпише договора си като селекционер на САЩ

Аржентинецът остава на своя пост

Реал Мадрид не може да разкара ненужните

Реал Мадрид се сблъсква със сериозна спънка в летните си планове

НА ЖИВО: Университатя - Левски 0:0

Шампионите влизат с гол аванс в реванша, следете тук

Ювентус изпреварва Наполи и Челси за Алайбегович

След като договори привличането на нападателя Рандал Коло Муани от Пари Сен Жермен, Ювентус уреди второ подсилване в атака за деня

Реал Мадрид обяви последната лятна контрола

Реал Мадрид обяви, че ще играе контрола с Шалке 04 на 16 август

Разкриха какви пари ще прибере Зидан от договора си с Франция

Президентът на Френската футболна федерация Филип Диало заяви, че не е било трудно да убеди Зинедин Зидан да поеме поста национален селекционер, като двамата дори не са говорили за заплата и пари