Треньорът на Галатасарай за инцидента с Моуриньо: Не се е случило нищо кой знае какво (ВИДЕО)

Треньорът на Галатасарай за инцидента с Моуриньо: Не се е случило нищо кой знае какво (ВИДЕО)

"Това все пак не беше красива проява от него", каза Окан Бурук

Наставникът на Галатасарай Окан Бурук заяви, че не разбира поведението на колегата си от Фенербахче Жозе Моуриньо, който го хвана за носа след края на четвъртфиналния сблъсък от турнира за Купата на Турция между двата тима. “Фенерите” загубиха с 1:2, но не резултатът, а скандалната проява на Специалния прикова вниманието.

“Нищо особено не се случи между мен и Моуриньо. Той ме ощипа по носа, получи се малка драскотина. Разбира се, това не беше красива проява от негова страна”, заяви Окан Бурук.

“От треньорите се очаква да се държат по съвсем различен начин. Няма да преувеличавам проблема, но със сигурност това не беше хубава постъпка”, добави треньорът на Галатасарай.

Още не е ясно какво ще е наказанието на Моуриньо. Ако делегантът на мача е описал деянието му като “нападение”, португалецът може да не води тима си от 5 до 10 мача.

Станич е реализатор №1 в Лига Европа

Атакуващият халф на Лудогорец – Петър Станич, завършва основната фаза на Лига Европа като голмайстор на турнира

Енрике е близо до нов договор с ПСЖ

Луис Енрике вече е готов да удължи престоя си при настоящите европейски шампиони ПСЖ

Гасперини: Не сме фаворити за Лига Европа

Джан Пиеро Гасперини смята, че Рома подобрява представянето си в Лига Европа, но не е сигурен дали "джалоросите" са сред фаворитите в турнира

Тотнъм или Наполи приютяват Стърлинг

Тотнъм е един от няколкото клуба, които проучват възможността да привлекат Рахийм Стърлинг като свободен агент, разкрива "Дейли Мейл"

ПАОК отстъпи на Лион и е на плейофи, Десподов влезе в края (ВИДЕО)

ПАОК отстъпи с 2:4 при гостуването си на Лион в последния осми кръг от основната фаза на Лига Европа.

ЕВРОПЕЙСКИ КОШМАР: Големи шампиони вън от Лига Европа (ВИДЕО)

Рома влезе в топ 8 с драма, Десподов на плейоф