Треньорът на Уест Хем: Не очакваме нещата да се променят от само себе си

Треньорът на Уест Хем: Не очакваме нещата да се променят от само себе си

Ужасната серия от резултати на Уест Хем в английската Висша лига този сезон продължи с поражението с 2:1 от Лийдс снощи, което пък оформи най-лошия старт от над половин век.

Едва четири спечелени точки в девет мача до момента не е имало като начало на сезона от 1973/74.

И сега са предпоследни, но ако Уулвърхямптън победи Бърнли утре, ще слязат на абсолютното дъно. Опитът с треньорска смяна за момента не работи, след като изпратиха в оставка Греъм Потър, а мястото му беше заето от Нуно Еспирито Санто.

Иронично, единствената победа на "чуковете" през този сезон дойде с 3:0 над Нотингам Форест, когато Нуно беше начело на този отбор. Португалският треньор отправи драстично предупреждение след мача в петък, като заяви: "Трябва да променим нагласата си, трябва да променим подхода си, трябва да се ангажираме по-добре, да се подготвяме по-добре, да работим по-усилено. Не очакваме нещата да се променят от само себе си. Да осъзнаваме, че имаме време, може да бъде грешка, ако не променим нещата бързо".

Кaпитанът на тима Джаръд Боуен не се различава много. "Това е Висшата лига и трябва да се стегнем. Намираме се в наистина трудна и сложна ситуация. Колкото по-скоро всички осъзнаят това, толкова по-скоро трябва да се промени".

Уест Хем е допуснал 20 гола – с четири повече от следващия отбор с най-слаба защита– и не показва особена острота в атака, като е отбелязал седем гола. Също така изглеждат слаби във физическите сблъсъци, зле организирани са в отбраната при статични положения, а тактическият им подход е критикуван от експертите.

"Лошото е, че нашият тим има много проблеми. Но трябва да започнем от някъде. И няма нужда да се крием зад това, което е било преди. Всички трябва да са борбени и желаещи да се измъкнем от ситуацията", заяви още португалският специалист, който обикаля вече доста отбори в Англия.

СКАНДАЛ: Нападнаха с юмруци играч на Левски след мача в Крайова

Сериозно напрежение е имало след края на мача между Университатя Крайова и Левски, завършил 2:2 в реванша от втория квалификационен кръг на Шампионската лига, твърди румънското издание Fanatik

В Румъния смятат, че УЕФА ще накаже Левски

УЕФА може да разгледа ситуацията около присъствието на фенове на Левски на реванша срещу Университатя Крайова, завършил 2:2 на стадион „Йон Облеменко“, пише Digi Sport

Михайло Мудрик го закъса още повече, замразиха му активите

Украинецът не е играл от доста време след положителна допинг проба

16 години по-късно Левски отново е в основна фаза на европейски турнир

Левски ще играе в основна фаза на европейски клубен турнир за първи път от 16 години

Манчини поиска прошка от феновете за напускането си преди няколко години

Той призна, че Италия е любовта на живота му

ЛЕВСКИ ГО НАПРАВИ! "Сините" са в групи на УЕФА (ВИДЕО)

Университатя на колене след 2:2 в Крайова