Уилшър: Не мисля за моето бъдеще

Уилшър: Не мисля за моето бъдеще

"Моята основна мисъл е как да помогна на Борнемут да остане във Висшата лига"

Джак Уилшър постави оцеляването на Борнемут във Висшата лига на Англия пред решението дали да се завърне в Арсенал след края на настоящия сезон. 25-годишният халф все още не е подписал нов договор с клуба от Северен Лондон, но сега цел номер 1 пред футболиста е оставането на Борнемут в английския елит. 

 

"Не мисля за моето бъдеще. Моята основна мисъл е как да помогна на Борнемут да остане във Висшата лига. Имам договор за още една година с Арсенал. Може да мисля за евентуалния нов договор едва след края на шампионата", заяви Уилшър пред британските медии. 

 

Полузащитникът, който е преследван от контузия в последните години, има 32 мача и 2 гола с екипа на английския национален отбор. В събота Борнемут играе у дома срещу Суонзи в среща от 29-ия кръг в шампионата. "Черешките" заемат 14-ото място в класирането с актив от 30 точки.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал