Ужас за Юве: Остава без атака за мача с Аталанта

Ужас за Юве: Остава без атака за мача с Аталанта

Влахович и Милик са аут за срещата

Нападателите Душан Влахович и Аркадиуш Милик ще пропуснат мача на Ювентус от седмия кръг на Серия А срещу Аталанта в неделя заради контузии, съобщи старши треньорът на "бианконерите" Масимилиано Алегри.

Влахович, който има четири гол от шест мача в Серия А, има болки в областта на гърба. Милик, който се разписа за победата над Лече в последния кръг, лекува травма в прасеца.

"За съжаление, Душан Влахович и Арек Милик няма да играят утре. Душан е с травма в гърба. Той тренираше през седмицата, но вчера започна да изпитва твърде силни болки и трябваше да се оттегли. Той опита да стисне зъби и да играе, но е по-разумно да му дадем почивка. Арек има болки в прасеца от мача с Лече и тази ситуация също е деликатна. При него също е по-диобре да почива, за да се завърне в отбора във вторник в по-добро здраве", заяви Алегри.

Отложиха мач на Гьозтепе на Мъри

Турска футболна федерация обяви официално, че двубоят от 27-ия кръг между Гьозтепе, воден от Станимир Стоилов, и шампиона Галатасарай се отлага.

Бивш нападател на ЦСКА с хеттрик срещу отбора на Патрик-Габриел Галчев

Томи Юрич вкара всички попадения при победата над Железничар с 3:1

Арбелоа: Аз съм виновен за загубата от Хетафе

Старши треньорът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа пое отговорността за загубата с 0:1 от Хетафе в домакинския мач от 26-ия кръг на испанското първенство.

"Бернабеу" призова Флорентино Перес да подаде оставка

Феновете на Реал Мадрид изразиха сериозно недоволството си от представянето на отбора при втората поредна загуба на "белите" в Ла Лига.

Хетафе шокира Реал Мадрид насред “Бернабеу”(ВИДЕО)

“Лос бланкос” се отдалечава от Барселона и титлата в Ла Лига

Удинезе с класика над Фиорентина (ВИДЕО)

Бивш играч на Лудогорец се разписа за победата