В Милан са сигурни, че Берлускони ще остане на власт

В Милан са сигурни, че Берлускони ще остане на власт

Дирекотрът на "росонерите" отрече спекулациите, че бившият премиер на страната е готов да се раздели с контролния пакет акции

Силвио Берлускони ще остане в отбора на Милан, сигурен е дирекотрът на италианския футболен клуб - Умберто Гандини.

 

С това той отрече спекулациите, че бившият премиер на страната е готов да се раздели с контролния пакет акции. Берлускони е собственик на Милан от далечната 1986 година насам, а под негово ръководство "росонерите" спечелиха пет европейски купи.

 

Именно благодарение на това той набра огромна популярност в Италия, за да поеме и по стъпките на политическа кариера през 1990-а година.

 

В последните години Милан започна да изпитва финансови проблеми, а Берлускони загуби мястото си в кабинета след редица политически и правни проблеми. Берлускони, на 76 години, дори беше обвинен във връзка с малолетна проститутка.

 

"Мисля, че г-н Берлускони е най-отдаденият собственик, който този клуб може да има. Това ми дава увереност, че той, неговото семейство и компанията, държаща акциите, ще продължат да ни подкрепят", каза Гандини.

Байерн вкара 15 гола на аматьори

Баварците изиграха традиционната контрола срещу Рота Егерн

Реал Мадрид привлече нападател от Леванте

Реал Мадрид обяви привличането на нападателя Карлос Еспи от Леванте с петгодишен договор, предаде ДПА.

ТЪЖНА ВЕСТ: Почина Франко Барези

На 66-годишна възраст почина италианската легенда Франко Барези.

Треньорът на Карабах: Всички играчи на ЦСКА показаха качество (ВИДЕО)

Старши треньорът на Карабах Гурбан Гурбанов коментира отпадането на своя тим от Лига Европа след поражението от ЦСКА след изпълнение на дузпи.

ОБЗОР: Панатинайкос с равенство в Лигата на конференциите, чака ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Вижте всички резултати

Панатинайкос е следващият съперник на ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Панатинайкос ще бъде следващият съперник на ЦСКА 1948, след като гръцкият гранд преодоля с доста усилия унгарския Пакши във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.