Ван Гаал ще бъде доволен и на точка в Москва

Ван Гаал ще бъде доволен и на точка в Москва

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал заяви след пристигането на тима в Москва, че и равенство срещу ЦСКА би било добре дошло за отбора му.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал заяви след пристигането на тима в Москва, че и равенство срещу ЦСКА би било добре дошло за отбора му.

Англичаните гостуват на руските "армейци" тази вечер в трети мач от груповата фаза на Шампионската лига, а всички отбори в група "В" имат по 3 точки след първите два кръга.

"И преди мача с ПСВ Айндховен казах, че една точка като гост е добре. Разбира се, по-добре е да вземем три, но ще бъда доволен и на една", заяви холандецът.

Юнайтед пристигна късно във вторник в руската столица и не проведе тренировка на "Арена Химки". Ван Гаал обясни решението си с тежкия трафик в Москва, заради който тимът е решил да тренира на собствената си база "Карингтън" преди отпътуването.

Капитанът на гостите Уейн Рууни пък заяви, че е много щастлив да се завърне в Москва, където спечели първата си и засега единствена купа в Шампионската лига. През 2008 година Юнайтед надигра Челси след дузпи на стадион "Лужники", който в момента се реконструира заради предстоящото световно първенство в Русия през 2018 година.

"Успехът в Москва беше може би най-големият в кариерата ми. Вярно е, че от онзи отбор сме останали само аз и Майкъл Карик, но се надявам, че заедно с него можем да предадем шампионския опит на по-младите момчета", каза капитанът на Манчестър Юнайтед.

За срещата с ЦСКА Луис ван Гаал няма да може да се възползва от услугите на контузените Ашли Йънг и Пади Макнеър, докато Джеймс Уилсън остана в Англия, защото е болен.
 

Италия продължава да се дъни - само един стадион е готов за Евро 2032

Италия е изправена пред сериозни организационни предизвикателства във връзка с домакинството на Евро 2032, като към момента едва един стадион от планираните е напълно готов

Болоня потрепери, но успя да бие Кремонезе (ВИДЕО)

Болоня победи Кремонезе като гост с 2:1 в мач от 31-ия кръг на Серия А, като по този начин излезе на 8-о място с 45 точки

Дербито Интер - Милан се мести в Австралия

Двата тима редят контрола на друг континент

Шампион на 5-ти април: ПСВ си гарантира титлата в Ередивизи!

ПСВ Айндховен официално е шампион на Нидерландия, подобрявайки рекорд от 1978 година

Нападател на Дортмунд иска трансфер

Милан и Тотнъм следят Гираси

Удар по Нидерландия: Халф е аут за Мондиала след тежка контузия

Полузащитникът на нидерландския национален отбор Йерди Шаутен ще пропусне Световното първенство по футбол, след като получи травма в коляното в мач на ПСВ Айндховен и ще претърпи операция, съобщава агенция Ройтерс