Венгер обеща нови играчи, пази имената в тайна

Венгер обеща нови играчи, пази имената в тайна

Очаква се първото ново попълнение през януари да е Мохамед Елнени от Базел

Феновете на Арсенал могат да очакват нови футболисти в любимия си клуб през зимата, обеща мениджърът Арсен Венгер.

Според медиите на Острова, първото попълнение в състава на "артилеристите" ще бъде египетският национал Мохамед Елнени от Базел срещу 5 млн. паунда, но Венгер отказа да коментира слуховете.

"Явно журналистите знаете повече от мен. Не мога да обявя нашите цели официално, защото няма и нищо окончателно. Но да, ще имаме нови попълнения. Още преди месец ви казах, че съставът ни не е достатъчно пълен, за да бъде конкурентноспособен във всички турнири, в които участване. Говоря най-вече за полузащитата", каза той.

Каква драма! Фенербахче би Бешикташ в голямото дерби на кръга с дузпа в 101-ата минута (ВИДЕО)

Актюроглу бе героят за "фенерите"

Малмьо започна с издънка старта на сезона в Швеция, Карабельов дебютира (ВИДЕО)

Българинът започна като титуляр

Слабакът Овиедо записа едва петия си успех за сезона след минимална победа над Севиля (ВИДЕО)

Домакините стигнаха до успех с 1:0

Лийдс и Груев са на 1/2-финал за ФА Къп след драма с дузпи! (ВИДЕО)

Лийдс се класира за полуфиналите за Купата на Футболната асоциация на Англия

Антонио Конте отново поема Италия?

Наставникът на Наполи Антонио Конте е отворен към възможността отново да поеме националния отбор на Италия след оставката на Дженаро Гатузо заради неосъщественото класиране за Мондиал 2026, пише „Гадзета дело спорт“

Пиза се засили още повече към Серия Б, Росен Божинов не игра (ВИДЕО)

Българският национал Росен Божинов остана резерва при домакинската загуба на своя Пиза с 0:1 от Торино в мач от 31-ия кръг на Серия А