Виляреал подчини Еспаньол

Виляреал подчини Еспаньол
Източник: БГНЕС

С минималното 1:0 в испанската „Ла Лига“

Виляреал победи гостуващия с 1:0 Еспаньол в отложен двубой от 26-и кръг на испанското футболно първенство.

Домакините откриха резултата чрез попадение в 22-ата минута на френския нападател Тиерно Бари, но то бе отменено след намеса на системата за видеоарбитраж ВАР заради засада.

Все пак "жълтите" стигна до трите точки. Йереми Пино се разписа в 52-ата минута след асистенция на Никола Пепе.

С успеха Виляреал се изкачи на пета позиция с актив от 55 точки. Еспаньол се намира на 13-а позиция с 29 пункта. Каталунците не бяха губили мач в последния повече от месец.

Американска компания купи италианския Монца

Сделката е на стойност 45 милиона евро, като новите собственици покриват и дълговете на клуба

Абърдийн и Димитър Митов на гореща подготовка в Португалия

Тренировките се провеждат при изключително топло време и температури от над 30 градуса

Вратар на Лудогорец пред трансфер в Бундеслигата

Кьолн иска Бонман

Съперникът на Левски с хикс срещу български национал

Апоел (Беер Шева) върти 1:1 с Краковия

Ливърпул определи цената на Харви Елиът

Харви Елиът има още две години от настоящия си договор с Ливърпул

Челси има нов нападател

Жоао Педро мина прегледи в САЩ

Чалханоглу отвърна на удара от Мартинес и Марота: Думите ви разединяват!

Халфът на Интер Хакан Чалханоолу публикува дълго изявление в Инстаграм, с което отговори на изказванията на Лаутаро Мартинес и Джузепе Марота след снощното отпадане на тима от Световното клубно първенство

Рашфорд не иска да остава във Висшата лига

Маркъс Рашфорд няма планове да остане в Англия, съобщава The Athletic

Де Фрай: В момента сме разочаровани

Защитникът на Интер Стефан де Фрай бе разочарован от поражението с 0:2 от Флуминензе на 1/8-финалите на Световното клубно първенство по футбол