Влахович пак притесни Ювентус

Влахович пак притесни Ювентус

Сръбският нападател е с контузия след Световното

Треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри говори за физическите проблеми, които притесняват нападателя на тима Душан Влахович след завръщането му от Световното първенство в Катар.

22-годишният нападател влезе в турнира след контузия на адукторите, която го принуди да пропусне последните пет мача на "бианконерите". Влахович не игра много и в Катар. Той бе на терена само 79 минути на Световното първенство, като игра 24 минути срещу Бразилия и стартира при загубата с 2:3 от Швейцария.

 

Алегри говори за състоянието на Влахович след победата над Арсенал с 2:0 в контрола. 

"Душан започна рехабилитационен курс за проблем, който не е изчезнал дори по време на Световното първенство. Просто се надяваме да го върнем възможно най-скоро."

Има опасения, че Влахович може да аут за редица мачове през новата година, като първия  сблъсък на "бианконерите" с Кремонезе на 4 януари или ключовия им мач срещу Наполи на 13 януари.

Ювентус надви Ница в контрола (ВИДЕО)

“Бианконерите” играха без огромна част от титулярите си

Макаби Тел Авив може да посрещне ЦСКА пред празни трибуни

Макаби Тел Авив е изправен пред сериозно наказание от УЕФА, което може да остави отбора без публика за домакинския мач срещу родния ЦСКА от III квалификационен кръг на Лига Европа

ОФИЦИАЛНО: Нюкасъл обяви раздялата с Еди Хау

Еди Хау изненадващо подаде оставка като старши треньор на Нюкасъл, слагайки край на изключително успешния си близо петгодишен престой на „Сейнт Джеймсис Парк"

КАС вдигна наказанието на Михайло Мудрик

Крилото на Челси Михайло Мудрик получи разрешение да се завърне в игра, след като Спортният арбитражен съд (КАС) частично уважи жалбата му срещу 4-годишната забрана за състезателни права поради допинг

Баркола е готов да иде в Ливърпул, чака се ПСЖ

Ливърпул продължава да работи по трансфера на крилото на Пари Сен Жермен Брадли Баркола, като между двата клуба вече се водят разговори

ПСЖ договори звездата на Монако

Сделката е на стойност 50 милиона евро