Вратарска драма в Реал М

Вратарска драма в Реал М

Вижте подробности

Положението на Андрий Лунин в Реал Мадрид е „пълна каша“, тъй като няма никакво движение по отношение на бъдещето му.

Украинецът беше във вдъхновяваща форма за "кралския клуб" през миналия сезон, като се превърна в ключов играч за дубъла в Ла Лига и Шампионската лига.

 

Той обаче пропусна финала на Шампионската лига, след като се разболя в навечерието на мача. След това Лунин участва на Европейското първенство, но направи сериозни грешки в първия мач на Украйна.

Лунин очаквано отново е на резервната скамейка след възстановяването на Тибо Куртоа от контузия. По-рано през това лято стражът бе свързван с преминаване в Челси.

Флик каза кое е най-силното първенство в света

"Има наистина силни отбори с много пари", каза той

Слот: Алисон не е достатъчно добре, за да играе утре

"Киеза не беше на тренировката, не се чувстваше добре снощи", призна мениджърът на Ливърпул

Компани: Аталанта не е лесен съперник

"Искаме да видим как ще е Хари утре сутринта", каза треньорът на Байерн

Жребият прати Ливърпул срещу Манчестър Сити за ФА Къп

Лийдс на Илия Груев ще играе срещу Брентфорд или Уест Хем

Девет души са арестувани след дербито Рейнджърс - Селтик

Деветима души са задържани след сериозни безредици по време на четвъртфиналния мач за Купата на Шотландия между Рейнджърс и Селтик, игран в неделя на стадион „Айброкс“

Родри отнесе сериозна глоба след мача с Тотнъм

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри беше глобен с 80 000 паунда, но избегна отстраняване от игра заради коментари, които направи след мача от Висшата лига срещу Тотнъм