Юве готви оферта за капитана на Лече

Юве готви оферта за капитана на Лече

Торинци вадят 20 милиона евро

Футболистът на Лече Мортен Хюлманд е една от топ трансферните цели пред водещите клубове в Серия А. Очаква се Ювентус, Рома и Наполи да започнат преговори за привличането на датчанина през лятото.

Ювентус е фаворит за подписа за Хюлманд, след като е готов да плати исканите от Лече 20 милиона евро за 23-годишния футболист. Халфът премина в новака в Серия А през 2021 година, а преминаването му от Адмира Вакер бе на стойност 170 хиляди евро.

През настоящия сезон Хюлманд е взел участие в 23 двубоя за Лече, който през зимния трансферен прозорец отказа оферта от 13 милиона евро от страна на английския Саутхемптън.

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.