Юве се отказа от халф на Сити

Юве се отказа от халф на Сити

Нюкасъл продължава да следи ситуацията

Ювентус няма да привлича халфа на Манчестър Сити Калвин Филипс, съобщи авторитетният италиански журналист Фабрицио Романо. Причината е разминаване в сумата за наем и покриване на заплатата.

В същото време Нюкасъл не се е отказал и продължада да бъде заинтересован от полузащитника. Надпреварата за него ще продължи, тъй като има и други клубове, които го желаят. Приоритет за Ювентус вече е Тиаго Джало, за да се подсили центъра на защитата.

Този сезон 28-годишният английски национал е играл в 10 мача от всички турнири. В тях е вкарал едно попадение и е получил два жълти картона за 318 минути на терена.

Изненада: Челси взима бившия капитан на Ливърпул

Челси работи по привличането на полузащитника Джордан Хендерсън от Брентфорд, твърдят медиите на Острова

Влахович е най-скъп сред свободните агенти

До края на летния трансферен прозорец в големите европейски първенства остава малко повече от месец, а на пазара все още има редица сериозни имена без договори

Борусия Дортмунд изпревари Милан за гръцки талант

От Борусия (Дортмунд) са постигнали споразумение с Генк за привличането на атакуващия халф Константинос Карецас, съобщават редица източници

Малдини и Леонардо хвърлиха оставки 17 дни след назначаването си

Новият курс в Италианската футболна федерация (FIGC) приключи, преди дори да е започнал реално

Университатя предупреди феновете на Левски: Билетите ви ще бъдат анулирани

Университатя Крайова излезе с официално съобщение към привържениците на Левски преди реванша между двата отбора от втория квалификационен кръг на Шампионската лига

Тиаго Мота е фаворит за селекционер на Италия

Преговорите с 43-годишния специалист вече са в ход