Ювентус избира между двама за заместник на Бремер

Ювентус избира между двама за заместник на Бремер

Милан Шкриняр и Раду Драгушин са опциите пред "старата госпожа"

Централните бранители на Пари Сен Жермен и Тотнъм – Милан Шкринияр и Раду Драгушин, са основните две трансферни цели през Ювентус през предстоящия зимен прозорец, съобщи Football Italia.

Италианският гранд е в търсене на заместник на контузия Глейсон Бремер, който най-скоро може в края на настоящия сезон да се завърне в игра, но е по-вероятно да бъде отново на линия чак за сезон 2025/26 заради контузията си на кръстните връзки.

 La Gazzetta dello Sport потвърждава, че бившият защитник на Интер Шкринияр е една от основните цели на Ювентус, въпреки че „бианконерите” няма да могат да покрият цялата му заплата, за да го привлекат по д наем.

Според Gazzetta и Tuttosport словашкият национал не е единствената опция за Старата госпожа. Раду Драгузин от Тотнъм всъщност също се очерта като основна цел за Кристиано Джунтоли и „бианконерите”.

И Драгушин, и Шкриниар се борят да получат време за игра в настоящите си клубове, а Ювентус ще работи по сделка за наем до края на сезона, за да се подсили с още един централен защитник, който да бъде заместник на Бремер.

Коби Мейну няма да напуска Манчестър Юнайтед

Юношата на “червените дяволи” очаква повече шансове при Майкъл Карик

Атлетико си хареса още един футболист на ПСЖ

“Дюшекчиите” търсят опции за подсилване на атаката си

Комо отнесе Лацио с класика на "Олимпико"(ВИДЕО)

Лацио допусна позорна загуба с 0:3 в домакинството си срещу Комо от 21-ия кръг на Серия А

Кристиано Роналдо осъди Ювентус за близо 10 милиона евро

Кристиано Роналдо спечели дело срещу Ювентус, който е заставен от Съд в Торино да изплати на португалеца 9.7 милиона евро, съобщава вестник " La Gazzetta dello Sport"

Артета: Знаем как да играем срещу Интер

Мениджърът на Арсенал - Микел Артета, сподели очакванията си за гостуването срещу Интер от основната фаза в Шампионската лига.

Гуардиола: Трябва да се адаптираме към студа

Халфът на Манчестър Сити Фил Фоудън ще може да играе срещу норвежкия отбор Бодьо/Глимт в Шампионската лига, въпреки че има фрактура на ръката, заяви мениджърът на “гражданите” Пеп Гуардиола