Медиите на Острова продължават все по-упорито да спекулират, че ни очаква трансферно лято, изпълнено с множество изненади, като ето какво публикуваха в днешното си издание някои от най-големите британски таблоиди:
Наполи иска да си осигури на Кевин де Бройне през лятото, когато белгиецът ще бъде свободен агент. (Times)
Самият Де Бройне също има желанието да остане в Европа и Астън Вила е сред отборите, които следят ситуацията му. (I paper)
Наполи също така проява интерес и към Джак Грийлиш от Манчестър Сити. (Sun)
22-годишният Флориан Вирц продължава да бъде цел номер едно за Манчестър Сити, като тепърва предстои германецът да индикира при “гражданите” или при Байерн Мюнхен иска да продължи кариерата си. (Mail Plus)
Маркъс Рашфорд, който доиграва сезона под наем в Астън Вила от Манчестър Юнайтед, има желанието за трансфер в Барселона. (Mundo Deportivo)
Жереми Фримпонг има откупна клауза от 29.7млн. паунда в договора си с Байер Леверкузен, което допълнително засилва надеждите на Ливърпул да го привлече. (Talksport)
Ливърпул, Арсенал и Манчестър Сити вече са осъществили контакт с Родриго от Реал Мадрид, по повод трансфер в идните месеци. (TBR Football)
Кристъл Палас е набелязал Джо Уилък от Нюкасъл като една от целите си за лятото. (Chronicle Live)
Борусия Дортмунд влиза в надпреварата за подписа на Джоб Белингам, когото Манчестър Юнайтед също така скаутва. (Talksport)
Астън Вила не иска да се разделя с оценявания на 90млн. паунда Моргън Роджърс, но Челси проявява сериозен интерес и 22-годишният англичанин е отворен към трансфер при добре презентиран план за своето бъдеще. (Teamtalk)
Ал-Хилал се е прицелил към Луис Диаш и Дарвин Нуньес от Ливърпул. (Caught Offside)
Манчестър Сити иска да подпише с 21-годишния талантлив десен бек на Фламенго и бразилския национален отбор Уесли. (Gianluca Di Marzio)
Сандро Тонали от Нюкасъл все още е основен приоритет пред Ювентус за летен трансфер. (Gazzetta dello sport)