Дан Фалоус се завръща в Ред Бул

Дан Фалоус се завръща в Ред Бул

Дан Фалоус ще оглави звеното за развитие на аеродинамиката на болидите на Ред Бул, съобщиха шампионите при конструкторите във Формула 1.

Дан Фалоус ще оглави звеното за развитие на аеродинамиката на болидите на Ред Бул, съобщиха шампионите при конструкторите във Формула 1. Той напусна тима миналата година, но проблемите от началото на сезона за австрийците наложиха неговото завръщане. Дан Фалоус ще замени на поста Питър Продрому, който най-вероятно ще започне работа в отбора на Макларън. Продрому е в болнични, като от Ред Бул не обявиха срока на неговия отпуск. 

Човекът, който опроверга информацията за Цолов във Формула 1 обяви тестове с болид от Формула 1

Българинът все по-близо до мечтата

Тото Волф не разбира как Ферари правят толкова подобрения

След уикенд, в който Ферари представи нова спецификация на двигателя си, Тото Волф открито се запита как Скудерията успява да харчи толкова много и да остане в рамките на тавана на бюджета във Формула 1

Верстапен: С оглед обстоятелствата е екстремно позитивно представянето ни

“Много добро състезание за нас”

Безкомпромисен Ръсел отнесе конкуренцията в Австрия (ВИДЕО)

Джордж Ръсел спечели състезанието във Формула 1 на пистата "Ред Бул Ринг" в Австрия

Верстапен обясни защо катастрофира в квалификацията

Катастрофата на Макс Верстапен в последната част на квалификацията за Гран При на Австрия се оказа ключов момент от битката за полпозишъна, но нидерландецът не участва в нея

Ръсел спечели квалификацията в Австрия след драма в последните секунди (ВИДЕО)

Пилотът на Мерцедес записа най-доброто време, въпреки жълти знамена на пистата