Фетел даде най-добро време във втората тренировка в Сингапур

Фетел даде най-добро време във втората тренировка в Сингапур

Втори остана Марк Уебър, а трети - Нико Розберг

Германецът Себастиан Фетел от тима на Ред Бул беше най-бърз във втората свободна тренировка преди Гран При на Сингапур във Формула 1. Световният шампион направи най-бърза обиколка за 1:44.249 минута по улиците на Марина Бей, с дължина 5.073 километра.

На второ място във втората за деня сесия е съотборникът му Марк Уебър от Австралия, чието най-добро време е 1:44.853 минута. На трета позиция е друг германец Нико Розберг от Мерцедес (1:45.258 минута).

Четвърти е британецът Люис Хамилтън (Мерцедес), а пети е французинът Ромен Грожан с Лотус. На шеста позиция остана испанският пилот Фернандо Алонсо (Ферари).

По-рано днес Люис Хамилтън беше най-бърз в първата свободна тренировка в Сингапур. 

Квалификацията за място ще се състои в събота, а състезанието е ден по-късно. Себастиан Фетел и Фернандо Алонсо имат по две победи в Сингапур, а Люис Хамилтън - една.

Хамилтън с наказание заради инцидента с Верстапен

Люис ще стартира 7-и в Гран при на Монако

Доминацията на Леклер в Монако продължава

След като беше най-бърз и в двете петъчни тренировки преди домашната си Гран При на Монако Шарл Леклер даде най-доброто време и в последния час за подготовка преди квалификацията в Княжеството

Хамилтън: Оскар Пиастри върви по пътя към шампионска титла

Седемкратният световен шампион във Формула 1 Люис Хамилтън коментира представянето на Оскар Пиастри от началото на сезон 2025

Верстапен се оплака от трафика в Монако

Пилотът на Ред Бул Макс Верстапен обобщи резултатите от двете петъчни тренировки за Гран При на Монако

Цолов с първи полпозишън във Формула 3

Никола Цолов спечели първия си полпозишън в шампионата на Формула 3, след като триумфира в квалификацията на пистата в Монако.

Верстапен за новото правило в Монако: Ще стане пълна лудница

Световният шампион не смята, че нововъведението ще помогне на състезанието

Шефът на Ферари: Стига сте ме питали за Хамилтън

7-кратният световен шампион във Формула 1 Люис Хамилтън стартира 12-ти на „Имола“ и завърши 4-ти

Във Формула 1 почетоха Ники Лауда

На днешния ден преди 6 години почина легендарният австрийски пилот Ники Лауда, който има три световни титли във Формула 1 и до последно работи като неизпълнителен директор в тима на Мерцедес

Верстапен: Заложих всичко на старта срещу Пиастри

Нидерландецът триумфира на Имола