Фетел отрече, че ще ходи във Ферари

Фетел отрече, че ще ходи във Ферари

Шампионът във Формула 1 Себастиан Фетел опроверга слуховете в британските медии, че ще премине от Ред Бул във Ферари през 2014 година

Шампионът във Формула 1 Себастиан Фетел опроверга слуховете в британските медии, че ще премине от Ред Бул във Ферари през 2014 година. 

В последните дни вестниците "Индипендънт" и "Таймс" писаха, че германският пилот вече е постигнал договорка с италианския отбор и дори е подписал предварителен договор.

"Изглежда някой иска да си запълва пространството във вестниците. Не съм подписвал нищо", заяви Себастиан Фетел.

Преди време германският състезател заяви, че в следващ етап от кариерата си би искал да кара за Ферари и това породи множество спекулации. Договорът на Фетел с Ред Бул изтича в края на 2013-а година. 

Фернандо Алонсо намекна, че може да остане във Формула 1

Договорът на опитния 44-годишен състезател с Астън Мартин изтича в края на сезона

Китайски автомобилен гигант призна, че иска да влезе във Формула 1

Най-големият производители на електромобили в света – BYD, преговаря с Формула 1, като това беше потвърдено от китайския автомобилен гигант

Истанбул отново ще приема стартове във Формула 1

Пистата „Истанбул Парк“ в турския мегаполис ще се завърне в календара на Формула 1 през 2027 година, съобщиха от президенството на страната, цитирани от агенция Ройтерс.

Тренировката за Гран при на Маями във Формула 1 е удължена заради промени в правилата

Пилотите ще получат допълнителен половин час тренировка

Турция отново става част от Формула 1

Няколко медии в Турция съобщиха днес, че още утре ще бъде официално потвърдено завръщането на страната в календара на Формула 1

Формула 1 спасява сезона с нови промени преди Маями

Формула 1 е изправена пред историческо предизвикателство с новите правила за 2026 г.